Şampiyon Tatil Köyü’ne Hoşgeldiniz

Antalya’nın cömertçe bizlere sunduğu doğal güzelliklerini koruyan Beldibi sahilindeki otelimiz, yenilenen mimarisi, yılların verdiği tecrübeye dayalı hizmet anlayışı, Çevre bilincini ilke edinmiş güler yüzlü personeli ve profesyonel yönetim ekibiyle hizmetinizdedir.

Champion Tatil Köyü ISO 9001 Kalite Yönetim, ISO 14001 Çevre Yönetim ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemleri belgelerine sahiptir ve bu prensipte yönetilmektedir.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılama seviyemiz, bizim kalitemizi belirler. Görevimiz gelişen ve değişen ihtiyaç ve beklentileri izleyerek, kendimizi sürekli yenileyerek, çalışanlarımızın eğitimini sağlayarak misafirlerimize en iyi hizmeti vermektir.

Temel Değerlerimiz

Temel Değerlerimiz

Takım olmak bizim için önemlidir. Fark yaratırız. Eğitimimiz süreklidir. Değişime uyum sağlarız. Zamana karşı yarışırız. Güler yüzlü ve samimi hizmet ederiz. Hizmette kalite esastır. Liderlik ön plandadır. Çalışma prensiplerimizden ödün vermeyiz. Güveniriz ve güvenilir olmayı severiz. Yol gösterir, örnek oluruz. Bilgiye inanırız.

Çevre Politikamız

Çevre Politikamız

Politikamız, çevre ve sağlık esas alınarak, insana ve içinde yaşadığı çevreye duyulan saygıya dayanmaktadır. Gelecek nesillere olan sorumluluğumuzun bilincinde olarak; çevre performansımızı sürekli geliştirmeyi taahhüt ederiz.

MİSYON

MİSYON

GELENEKSEL TÜRK KONUKSEVERLİĞİNİ ULUSLAR ARASI YÜKSEK HİZMET STANDARDIYLA BİRLEŞTİRMEK VE ÖZGÜN ÇİZGİMİZİ KORUYARAK DÜNYADA ÖNDE GELEN RESORT İŞLETMELERLE REKABET YETENEĞİMİZİ SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEKTİR.

VİZYON

VİZYON

2015 YILINA KADAR BÖLGENİN DOĞAYA EN SAYGILI ÇEVRECİ TESİSİ OLMAKTIR.